Contact

Bent u een ouder/verzorger en heeft u vragen over de aanmelding van uw kind/pupil of vragen over de dagelijkse gang van zaken omtrent de huiswerkbegeleiding op een van onze locaties, dan kunt u direct contact opnemen met de betreffende locatiecoördinator.

Bent u een schoolleider en wenst u contact over onze dienstverlening, neemt u dan contact op met Ton Chong: ton.chong@studielokaal.nl of telefoonummer 020-8200049 / 06-20978771

 

Examentrainingen

Heeft u een vraag over de examentrainingen? Stuurt u dan een e-mail naar examentrainingen@studielokaal.nl

Liever telefonisch contact? Wij zijn op doordeweekse ochtenden bereikbaar op het volgende nummer:

Dhr. Denny Kalijan
06-51563274
ma t/m vrij
9:00 – 13:00

St. Nicolaaslyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Mw. Rosalie Duinkerken
rosalie@studielokaal.nl
06-45679294

Tutoren:
Dhr. Jasper Middelberg
jasper@studielokaal.nl
06-28224802

Mw. Simone van der Riet
simone@studielokaal.nl
06-23097452

 

Fons Vitae Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Redouan Rouadi
redouan@studielokaal.nl
06-43223925

Tutor
Dhr. Kuno Brandwagt
kuno@studielokaal.nl
06-51377070

 

St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Bob Hamelers
bob@studielokaal.nl
06-36114150

Tutor:
Dhr. Marijn Kruitwagen
marijn@studielokaal.nl
06-14340243

 

Amsterdams Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Mw. Jetske Briët
jetske@studielokaal.nl
06-28785998

Tutor:
Dhr. Jesper Brugman
jesper@studielokaal.nl
06-22263442

 

Stedelijk Gymnasium Leiden, Leiden

Locatiecoördinator locatie Athena:
Dhr. Frank van de Kasteelen
frank@studielokaal.nl
06-29195968

Locatiecoördinator locatie Socrates:
Dhr. Yanek van Tol
yanek@studielokaal.nl
06-21995986

Tutor locatie Socrates

Mw. Sophie Brouwer
sophie@studielokaal.nl
06-25421195

Alkwin Kollege, Uithoorn

Locatiecoördinator:
Dhr. Onno Brautigam
onno@studielokaal.nl
06-29386632

 

Kaj Munk College, Hoofddorp

Locatiecoördinator:
Mw. Hanane Zaid
hanane@studielokaal.nl
06­-39096961

Tutor:

Dhr. Edo Willemse
edo@studielokaal.nl
06-24262870

 

Lyceum Sancta Maria, Haarlem

Locatiecoördinator:
Dhr. Arjan Blom
a.blom@studielokaal.nl
06-47297867

Tutor:
Dhr. Ad de Veld
ad@studielokaal.nl
06-18755109

 

RSG, Enkhuizen

Locatiecoördinator:
Mw. Leonie Heins
leonie@studielokaal.nl
06-24129766

 

Oscar Romero, Hoorn

Locatiecoördinator:
Mw. Suzanne Vonk
suzanne@studielokaal.nl
06-17391848

 

Hermann Wesselink College, Amstelveen

Locatiecoördinator:
Dhr. Sjoerd van Hintum
sjoerd@studielokaal.nl
06-12583157

Tutoren:
Mw. Rosalin van ‘t Schip-Burger
rosalin@studielokaal.nl
06-30042163

Dhr. Dennis de Paepe
dennis@studielokaal.nl
06-39199677

Mw. Imma Heutink-Fortuin
imma@studielokaal.nl
06-12676051

Algemeen

Voor algemene vragen of vragen over samenwerken met Het Studielokaal, kunt u terecht bij Dhr. Ton Chong:

Dhr. Ton Chong
ton.chong@studielokaal.nl
020-8200049
06-20978771
Het Studielokaal BV
Rabobank: NL 46 RABO 0127870253
KvK: 34.31.20.86

Postadres
Churchill-laan 187-3
1078DZ Amsterdam

Algemene voorwaarden