Contact

Bent u een ouder/verzorger en heeft u vragen over de aanmelding van uw kind/pupil of vragen over de dagelijkse gang van zaken omtrent de huiswerkbegeleiding op een van onze locaties, dan kunt u direct contact opnemen met de betreffende locatiecoördinator.

Bent u een schoolleider en wenst u contact over onze dienstverlening, neemt u dan contact op met Ton Chong: ton.chong@hetstudielokaal.nl of telefoonummer 020-8200049 / 06-20978771

St. Nicolaaslyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Mw. Rosalie Duinkerken
rosalie@studielokaal.nl
06-45679294

Tutoren:
Mw. Britt van der Ploeg
britt@studielokaal.nl
06-12240873

Dhr. Yannick van der Brug
yannick@studielokaal.nl
06-51653708

 

Fons Vitae Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Redouan Rouadi
redouan@studielokaal.nl
06-41025546

Tutor:
Dhr. Alle Huppes
alle@studielokaal.nl
06-16386695

 

St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Bob Hamelers
bob@studielokaal.nl
06-36114150

Tutor:
Dhr. Marijn Kruitwagen
marijn@studielokaal.nl
06-14340243

 

Amsterdams Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Redouan Rouadi
redouan@studielokaal.nl
06-41025546

Tutoren:
Dhr. Frank van de Kasteelen
frank@studielokaal.nl
06-29195968

Mw. Jetske Briët
jetske@studielokaal.nl
06-28785998

Dhr. Jesper Brugman
jesper@studielokaal.nl
06-22263442

Alkwin Kollege, Uithoorn

Locatiecoördinator:
Dhr. Onno Brautigam
onno@studielokaal.nl
06-29386632

 

Kaj Munk College, Hoofddorp

Locatiecoördinator:
Mw. Hanane Zaid
hanane@studielokaal.nl
06­-39096961

Tutoren:
Mw. Marije van den Berg
marije@studielokaal.nl
06-41236471

Dhr. Edo Willemse
edo@studielokaal.nl
06-24262870

 

Lyceum Sancta Maria, Haarlem

Locatiecoördinator:
Dhr. Arjan Blom
a.blom@studielokaal.nl
06-47297867

Tutor:
Dhr. Ad de Veld
ad@studielokaal.nl
06-18755109

 

RSG, Enkhuizen

Locatiecoördinator:
Mw. Leonie Heins
leonie@studielokaal.nl
06-24129766

 

Oscar Romero, Hoorn

Locatiecoördinator:
Mw. Suzanne Vonk
suzanne@studielokaal.nl
06-17391848

 

Hermann Wesselink College, Amstelveen

Locatiecoördinator:
Dhr. Sjoerd van Hintum
sjoerd@studielokaal.nl
06-12583157

Tutoren:
Mw. Rosalin van ‘t Schip-Burger
rosalin@studielokaal.nl
06-30042163

Dhr. Dennis de Paepe
dennis@studielokaal.nl
06-39199677

Mw. Imma Heutink-Fortuin
imma@studielokaal.nl
06-12676051

Algemeen

 

Voor vragen over samenwerken met, of werken bij Het Studielokaal:

Dhr. Ton Chong
ton.chong@hetstudielokaal.nl
06-20978771

Voor algemene vragen:

Dhr. Ton Chong
ton.chong@hetstudielokaal.nl
020-8200049
06-20978771
Het Studielokaal BV
Rabobank: NL 46 RABO 0127870253
KvK: 34.31.20.86

Postadres
Churchill-laan 187-3
1078DZ Amsterdam

Algemene voorwaarden