Contact:

Bent u een ouder/verzorger en heeft u vragen over de aanmelding van uw kind/pupil of vragen over de dagelijkse gang van zaken omtrent de huiswerkbegeleiding op een van onze locaties, dan kunt u direct contact opnemen met de betreffende locatiecoördinator.

Bent u een schoolleider en wenst u contact over onze dienstverlening, neemt u dan contact op met Ton Chong: ton.chong@hetstudielokaal.nl of telefoonummer 020-8200049 / 06-20978771

Kaj Munk College, Hoofddorp

Locatiecoördinator:
Mw. Hanane Zaid
hanane@hetstudielokaal.nl
06-20978771

Tutor

Dhr. Onno Brautigam
onno.brautigam@hetstudielokaal.nl
06-24203396

 

 

RSG, Enkhuizen

Locatiecoördinator:
Dhr. Sypko Sypkens
sypkens@hetstudielokaal.nl
06-44828823

 

 

St. Nicolaaslyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Mw. Rosalie Duinkerken
rosalie@hetstudielokaal.nl
06-45679294

Fons Vitae Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Arjan Buijks
arjan@hetstudielokaal.nl
06-50126997

Tutor

Dhr. Redouan Rouadi
redouan@hetstudielokaal.nl
06-41025546

Dhr. Rogier Trietsch
rogier@hetstudielokaal.nl
06-23551870

 

Lyceum Sancta Maria, Haarlem

Locatiecoördinator:
Mw. Laura Wagemakers
laura@hetstudielokaal.nl
06-50442201

 

 

Voor algemene vragen:

Dhr. Ton Chong
ton.chong@hetstudielokaal.nl
020-8200049
06-20978771
Het Studielokaal BV
Rabobank: NL 46 RABO 0127870253
KvK: 34.31.20.86

Postadres
Churchill-laan 187-3
1078DZ Amsterdam

Algemene voorwaarden