Contact

Bent u een ouder/verzorger en heeft u vragen over de aanmelding van uw kind/pupil of vragen over de dagelijkse gang van zaken omtrent de huiswerkbegeleiding op een van onze locaties, dan kunt u direct contact opnemen met de betreffende locatiecoördinator.

Bent u een schoolleider en wenst u contact over onze dienstverlening, neemt u dan contact op met Ton Chong: ton.chong@studielokaal.nl of telefoonummer 020-8200049 / 06-20978771

 

Examentrainingen

Heeft u een vraag over de examentrainingen? Stuurt u dan een e-mail naar examentrainingen@studielokaal.nl

Liever telefonisch contact? Wij zijn op doordeweekse ochtenden bereikbaar op het volgende nummer:

Dhr. Denny Kalijan
06-51563274
ma t/m vrij
9:00 – 13:00

St. Nicolaaslyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator
Mw. Simone van der Riet
simone@studielokaal.nl
06-23097452

Tutor
Dhr. Jasper Middelberg
jasper@studielokaal.nl
06-28224802

 

Fons Vitae Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator
Dhr. Bob Hamelers
bob@studielokaal.nl
06-36114150

Tutoren
Dhr. Kuno Brandwagt
kuno@studielokaal.nl
06-51377070

 

St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam

Locatiecoördinator
Dhr. Justan Dias
justan@studielokaal.nl
06-10596669

Dhr. Nick Olrichs
nick@studielokaal.nl
06-48620608

 

Amsterdams Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Mw. Jetske Briët
jetske@studielokaal.nl
06-28785998

Tutor:
Dhr. Jesper Brugman
jesper@studielokaal.nl
06-22263442

 

Stedelijk Gymnasium Leiden, Leiden

Locatiecoördinator locatie Athena
Dhr. Frank van de Kasteelen
frank@studielokaal.nl
06-29195968

Tutoren locatie Athena
Mw. Jetske Breedeveld
jetskebreedeveld@studielokaal.nl
06-34815968

Mw. Myrthe Hogeboom
myrthe@studielokaal.nl
06-52176892

Locatiecoördinator locatie Socrates
Mw. Jo-Ann Thies
jo-ann@studielokaal.nl
06-49640605

Tutoren locatie Socrates
Mw. Sophie Brouwer
sophie@studielokaal.nl
06-25421195

Mw. Anna Schuitmaker
anna@studielokaal.nl
06-17022105

 

Da Vinci College, Purmerend

Locatiecoördinator
Mw. Suzanne Vonk
suzanne@studielokaal.nl
06-17391848

Tutoren
Mw. Rosanna Stek
rosanna@studielokaal.nl
06-54397488

Dhr. Koen Kristians
koen@studielokaal.nl
06-38489441

Alkwin Kollege, Uithoorn

Locatiecoördinator:
Dhr. Onno Brautigam
onno@studielokaal.nl
06-29386632

 

Kaj Munk College, Hoofddorp

Locatiecoördinator
Dhr. Edo Willemse
edo@studielokaal.nl
06-24262870

Tutoren
Mw. Marike Stoop
marike@studielokaal.nl
06-46968625

 

Lyceum Sancta Maria, Haarlem

Locatiecoördinator:
Mw. Hanane Zaid
hanane@studielokaal.nl
06-39096961

Tutor
Dhr. Ad de Veld
ad@studielokaal.nl
06-18755109

 

RSG, Enkhuizen

Locatiecoördinator:
Mw. Leonie Heins
leonie@studielokaal.nl
06-24129766

 

Oscar Romero, Hoorn

Locatiecoördinator:
Mw. Leonie Heins
leonie@studielokaal.nl
06-24129766

Tutor:
Dhr. Patrick de Vries
patrickdevries@studielokaal.nl
06-28332111

 

Hermann Wesselink College, Amstelveen

Locatiecoördinator:
Dhr. Dennis de Paepe
dennis@studielokaal.nl
06-39199677

Tutoren:
Mw. Rosalin van ‘t Schip-Burger
rosalin@studielokaal.nl
06-30042163

Mw. Imma Heutink-Fortuin
imma@studielokaal.nl
06-12676051

 

Herbert Vissers College, Nieuw-Vennep

Locatiecoördinator:
Dhr. Bert Hospers
bert@studielokaal.nl
06-51703821

Tutoren:
Dhr. Stijn Lof
stijn@studielokaal.nl
06-19371922

Dhr. Arjan Blom
a.blom@studielokaal.nl
06-41180536

Algemeen

Voor algemene vragen of vragen over samenwerken met Het Studielokaal, kunt u terecht bij Dhr. Ton Chong:

Dhr. Ton Chong
ton.chong@studielokaal.nl
020-8200049
06-20978771
Het Studielokaal BV
Rabobank: NL 46 RABO 0127870253
KvK: 34.31.20.86

Postadres
Churchill-laan 187-3
1078DZ Amsterdam

Algemene voorwaarden