Contact:

Bent u een ouder/verzorger en heeft u vragen over de aanmelding van uw kind/pupil of vragen over de dagelijkse gang van zaken omtrent de huiswerkbegeleiding op een van onze locaties, dan kunt u direct contact opnemen met de betreffende locatiecoördinator.

Bent u een schoolleider en wenst u contact over onze dienstverlening, neemt u dan contact op met Ton Chong: ton.chong@hetstudielokaal.nl of telefoonummer 020-8200049 / 06-20978771

Kaj Munk College, Hoofddorp

Locatiecoördinator:
Mw. Hanane Zaid
hanane@hetstudielokaal.nl
06-39096961

Tutor

Dhr. Onno Brautigam
onno.brautigam@hetstudielokaal.nl
06-29386632

RSG, Enkhuizen

Locatiecoördinator:
Dhr. Sypko Sypkens
sypkens@hetstudielokaal.nl
06-44828823

St. Nicolaaslyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Mw. Rosalie Duinkerken
rosalie@hetstudielokaal.nl
06-45679294

Tutor

Mw. Suzanne Vonk
suzanne@hetstudielokaal.nl
06-17391848

Fons Vitae Lyceum, Amsterdam

Locatiecoördinator:

Dhr. Redouan Rouadi
redouan@hetstudielokaal.nl
06-41025546

Tutor

Dhr. Rogier Trietsch
rogier@hetstudielokaal.nl
06-23551870

Lyceum Sancta Maria, Haarlem

Locatiecoördinator:
Dhr. Arjan Blom
a.blom@hetstudielokaal.nl
06-47297867

Tutor

Dhr. Paul Versteegh
paul@hetstudielokaal.nl
06-52656759

St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam

Locatiecoördinator:
Dhr. Bob Hamelers
bob@hetstudielokaal.nl
06-36114150

Alkwin Kollege, Uithoorn

Locatiecoördinator:
Dhr. Onno Brautigam
onno.brautigam@hetstudielokaal.nl
06-29386632

Voor algemene vragen:

Dhr. Ton Chong
ton.chong@hetstudielokaal.nl
020-8200049
06-20978771
Het Studielokaal BV
Rabobank: NL 46 RABO 0127870253
KvK: 34.31.20.86

Postadres
Churchill-laan 187-3
1078DZ Amsterdam

Algemene voorwaarden